структура

статут

написати

контакти

Театральний студентський колектив «Маленький театр»

Керівник – Любов Андріївна Прилипко

Театральний колектив «Маленький театр» виник у 2003 році. До його складу увійшли студенти та викладачі Тульчинського коледжу (на той час училища) культури. Творчі проєкти здійснювалися спільно з Сімейним народним театром Прилипків, який тоді діяв на базі Тульчинського районного будинку культури. Згодом було прийнято рішення об’єднати творчі зусилля і створити єдиний театральний колектив на базі закладу освіти.

22 жовтня 2011 року учасники «Маленького театру» взяли участь в обласному фестивалі театральних колективів, який відбувався в м. Іллінцях та здобули почесне звання – «Народний аматорський колектив».

Репертуар колективу досить різноманітний: від поетичних постановок, до публіцистичних і класичних п’єс.

Зокрема, працюючи в царині поетичного театру, було створено тематичну програму «Свіча висока Слова нашого», ряд літературно-музичних композицій за творами Т.Г. Шевченка – «Три ворони», «Мертвим і живим, і ненародженим…» Саме ця композиція дістала найвищу оцінку ХХІІІ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців ім. Т.Г. Шевченка в м. Києві – учасники «Маленького театру» отримали лауреатський диплом І-го ступеню.

Вагомим творчим здобутком стала публіцистична вистава «Пророкове дання» – про вплив творчості і особистості Т.Г. Шевченка на долі видатних людей України – художниці Катерини Білокур, поета Костя Герасименка, Героя України Олекси Гірника.

У 2013 році «Маленький театр» визнано «кращим колективом театрального мистецтва» на Вінниччині.

У 2017 році народний аматорський студентський колектив «Маленький театр», з виставою «Пікнік» Фернандо Аррабаля, стає дипломантом Всеукраїнського конкурсу «Від Гіпаніса до Борисфена» (м. Очаків).

Колектив бере активну участь в усіх заходах, які відбуваються в місті, районі та області. Ряд проєктів було реалізовано на сцені обласного академічного музично-драматичного театру ім. Садовського. Найбільш вагомий – вечір-реквієм «Мільйонів горе не заглушить час».

Учасники колективу є неодноразовими лауреатами обласного конкурсу читців «Кобзар і Україна».

В 2018 році стали переможцями обласного фестивалю-конккурсу ім. Степана Руданського. А 15 січня 2019 року – лауреатами Всеукраїнського свята «Україна сміється – отже не здається!» (м. Калинівка).

Театральний колектив постійно працює над оновленням репертуару. В листопаді 2018 року відбулася прем’єра вистави за п’єсою Миколи Куліша «Мина Мазайло» (за підтримки депутата обласної ради, голови ГО «Життя та розвиток громад» Лариси Білозір були організовані невеликі гастролі колективу громадами області з виставою «Мина Мазайло»), в листопаді 2019 року – прем’єра літературної вистави «Небесна таїна» за мотивами творів Катерини Мотрич.

Учасники колективу завжди готові порадувати глядачів новими, цікавими проєктами.

Керівник колективу – Прилипко Любов Андріївна, викладач вищої категорії, викладач-методист Тульчинського коледжу культури, лауреат Подільської літературно-мистецької премії «Кришталева вишня» в номінації «За вагомий внесок у розвиток аматорського театрального мистецтва».

Освітні професійні програми

Народне інструментальне мистецтво

(духові та естрадні інструменти)

Народне інструментальне мистецтво

(народні інструменти)

Декоративно-прикладне мистецтво

Видовищно-театралізовані заходи

Туристичне обслуговування

Народне пісенне мистецтво

Народна Хореографія

Кінофотовідеосправа

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Приймальна комісія

Адреса

Вул. Незалежності, 10, м. Тульчин Вінницької області, 23600

Телефон

(04335) 2-36-05

Email

tulchin_kulture@ukr.net