Театральний студентський колектив «Маленький театр»

Керівник – Любов Андріївна Прилипко

Театральний студентський колектив «Маленький театр» було створено у 2002 році на базі режисерського виділу. Він об’єднав студентів різних курсів та різних відділів, яким небайдуже театральне мистецтво.

З часу створення колективу і донині його незмінним художнім керівником та режисером-постановником є викладач Любов Андріївна Прилипко.

За роки існування колективу, у співпраці з народним сімейним театром Прилипків, було здійснено постановку таких вистав, як «Дячиха» Т. Сулими, «Срібна казка» М. Бартєньєва, «Давня казка» С. Новіцької, «Мамочка Роза» В. Василишеної, «Раз, два три…» В. Леванова, «Кіт у чоботях» Д. Самойлова, музичну виставу «Кіт у чоботях» (виставу записано у фонди передачі «Театр перед мікрофоном» Вінницького обласного радіо, трансляцію було здійснено в січні 2012 та в грудні 2013 р.р.), концерт-реквієм «Мільйонів горе не заглушить час» (показано на сцені Вінницького академічного, музично-драматичного театру ім. М. Садовського), літературні вечори та літературно-музичні композиції «Свіча висока слова нашого» (до Дня української писемності, який відбувся в обласній науковій бібліотеці ім. Тімірязєва), «Наш Шевченко» (Всеукраїнський конкурс читців ім. Т. Шевченка), «Душа, яку не можна не почути» (вечір, присвячений творчості Л. Костенко ), «Там, де сумують журавлі» (пам’яті О. Танцюри), «Адреси моєї душі…» (поетичний вечір Ю. Хмелевського), «Поглянув з портрета Шевченко Тарас», мітинг-реквієм «Я пам’ятаю…» та інші.

Колектив є лауреатом першого обласного фестивалю молодіжних театральних колективів «Прем’єра» (м. Вінниця), дипломантом Всеукраїнського конкурсу читців ім. Т.Г. Шевченка (м. Київ), лауреатом обласних фестивалів «Театральна весна» (м. Хмільник) та «Театральна осінь» (м. Іллінці), лауреатом (диплом І-го ступеню) відкритого Всеукраїнського конкурсу читців, присвяченого пам’яті Т.Г. Шевченка (м. Київ).

Колектив неодноразово брав участь у проведенні таких заходів обласного рівня: День Конституції України, День Соборності, День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій, День виведення радянських військ з республіки Афганістан. А також в урочистостях, присвячених вшануванню Т.Г. Шевченка, 1025-річчя хрещення Русі та 1000-ліття Лядівського чоловічого скельного монастиря.

Колектив є постійним учасником заходів і концертних програм, які проводяться у місті, районі та області.

Учасники колективу тісно співпрацюють з ансамблем народного танцю «Намисто» (кер. О. Маковій), фольклорно-інструментальним ансамблем «Кобза» (кер. В. Тихоліз).

Освітні професійні програми

Народне інструментальне мистецтво

(духові та естрадні інструменти)

Народне інструментальне мистецтво

(народні інструменти)

Декоративно-прикладне мистецтво

Видовищно-театралізовані заходи

Туристичне обслуговування

Народне пісенне мистецтво

Народна Хореографія

Кінофотовідеосправа

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Приймальна комісія

Вул. Незалежності, 10,
м. Тульчин Вінницької області, 23600

(04335) 2-36-05

Переглянути електронну адресу