структура

статут

написати

контакти

Освітні професійні програми

Народне інструментальне мистецтво

(духові та естрадні інструменти)

Народне інструментальне мистецтво

(народні інструменти)

Декоративно-прикладне мистецтво

Видовищно-театралізовані заходи

Туристичне обслуговування

Народне пісенне мистецтво

Народна Хореографія

Кінофотовідеосправа

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Приймальна комісія

Вул. Незалежності, 10,
м. Тульчин Вінницької області, 23600

(04335) 2-36-05

Переглянути електронну адресу

Видовищно-театралізовані заходи

Спеціальність  «Менеджмент соціокультурної діяльності»

ОПП  «Видовищно-театралізовані заходи»

Кваліфікація:  «Організатор соціокультурної діяльності, організатор театралізованих народних масових свят і обрядів, керівник аматорського театрального колективу»

   Форма здобуття освіти – денна (на базі 9 класів)
   Термін навчання – 3 роки 10 місяців

   Форма здобуття освіти – заочна (на базі 11 класів)
   Термін навчання – 2 роки 10 місяців

Якщо ви відчуваєте в собі творчі здібності, то професія організатора театралізованих народних масових свят і обрядів (по суті – режисер) – саме для вас.

ОПП «Видовищно-театралізовані заходи» надає широкі можливості у виборі сучасної творчої професії, охоплює всі галузі культури і мистецтва та може задовольнити найвибагливіші уподобання сучасної молоді. Студенти вивчають режисуру театралізованих заходів, історію свят і обрядів, основи сценарної майстерності, оволодівають сценічною мовою, основами хореографії, музичною грамотою, сценічною пластикою; отримують знання в області організації дозвілля, психології, етики, мистецтва, народної творчості, виконавських мистецтв, спорту, економіки, менеджменту, маркетингу, реклами тощо.

Соціокультурна робота є багатофункціональною, включає в себе організацію вільного часу, відпочинку і розваг для населення, використання різноманітних менеджерських, маркетингових, рекламних і управлінських технологій в області спорту, культури, мистецтва і масових видовищ. Випускники володіють компетентностями, що забезпечують роботу зі світловим і звуковим обладнанням, кінофотовідеоапаратурою, проєкційною технікою, здатні організовувати та координувати культурно-мистецькі проєкти, створювати та керувати роботою творчих колективів, створювати сценічні конструкції, спецефекти, дизайн сцени.

Випускники можуть працювати художніми керівниками аматорських театральних колективів, організаторами, розпорядниками та ведучими свят і обрядів, культурно-
мистецьких проєктів, здатні обіймати адміністративні посади в закладах культури та івент-агенств, центрів інформації та соціального обслуговування. Для багатьох отримана освіта може стати стартовою для майбутньої режисерської та акторської діяльності.