структура

статут

скринька довіри

контакти

Освітні професійні програми

МЕНЕДЖМЕНТ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Декоративно-прикладне мистецтво

Туристичне обслуговування

Народна Хореографія

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Приймальна комісія

Вул. Незалежності, 10,
м. Тульчин Вінницької області, 23600

(04335) 2-36-05

Переглянути електронну адресу

МЕНЕДЖМЕНТ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (ІОТ «Видовищно-театралізовані заходи»)

Спеціальність 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності»

ОПП «Менеджмент соціокультурної діяльності»

ІОТ «Видовищно-театралізовані заходи»

Кваліфікація: «Організатор культурно-дозвіллєвої діяльності, організатор у сфері культури та мистецтва»

Форма здобуття освіти – денна (на базі 9 класів)

Термін навчання – 3 роки 10 місяців

Форма здобуття освіти – заочна (на базі 11 класів)

Термін навчання – 2 роки 10 місяців

Якщо ви відчуваєте в собі творчі здібності, то дана професія – саме для вас. ОПП «Менеджмент соціокультурної діяльності» (ІОТ «Видовищно-театралізовані заходи») надає широкі можливості у виборі сучасної творчої професії, охоплює всі галузі культури і мистецтва та може задовольнити найвибагливіші уподобання сучасної молоді. Студенти вивчають мистецькі практики в культурі, організацію діяльності аматорського колективу, історію театру, оволодівають сценічною мовою, основами акторської та сценічної майстерності, сценічної пластики та хореографії, музичною грамотою; отримують знання в області організації дозвілля, психології, педагогіки соціокультурних послуг, основ комунікативної культури, економіки, менеджменту, маркетингу, реклами тощо.

Соціокультурна робота є багатофункціональною, включає в себе організацію вільного часу, відпочинку і розваг для населення, використання різноманітних менеджерських, маркетингових, рекламних і управлінських технологій в області спорту, культури, мистецтва і масових видовищ.

Випускники зможуть працювати в закладах культури державної, приватної та комунальної форм власності, рекреаційно-розважальних центрах, закладах культурно-дозвіллєвого спрямування, підрозділах у сфері культури, відпочинку та спорту, мистецьких закладах освіти.

Випускники можуть займати посади: організатор культурно-дозвіллєвої діяльності; організатор у сфері культури та мистецтва; організатор концертів і лекцій; інструктор з організаційно-масової роботи; фахівець із організації дозвілля; директор центру культури і дозвілля та їх філій; методист центру культури і дозвілля; культорганізатор дозвілля; інші фахівці у сфері культури та мистецтва.

Для багатьох отримана освіта може стати стартовою для майбутньої режисерської та акторської діяльності. Навчання можна продовжити за початковим (коротким циклом) або першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.