Освітні професійні програми

Народне інструментальне мистецтво

(духові та естрадні інструменти)

Народне інструментальне мистецтво

(народні інструменти)

Декоративно-прикладне мистецтво

Видовищно-театралізовані заходи

Туристичне обслуговування

Народне пісенне мистецтво

Народна Хореографія

Кінофотовідеосправа

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Приймальна комісія

Вул. Незалежності, 10,
м. Тульчин Вінницької області, 23600

(04335) 2-36-05

Переглянути електронну адресу

Видовищно-театралізовані заходи

Спеціальність  «Менеджмент соціокультурної діяльності»

ОПП  «Видовищно-театралізовані заходи»

Кваліфікація:  «Організатор соціокультурної діяльності, організатор театралізованих народних масових свят і обрядів, керівник аматорського театрального колективу»

   Форма здобуття освіти – денна (на базі 9 класів)
   Термін навчання – 3 роки 10 місяців

   Форма здобуття освіти – заочна (на базі 11 класів)
   Термін навчання – 2 роки 10 місяців

Якщо ви відчуваєте в собі творчі здібності, то професія організатора театралізованих народних масових свят і обрядів (по суті – режисер) – саме для вас.

ОПП «Видовищно-театралізовані заходи» надає широкі можливості у виборі сучасної творчої професії, охоплює всі галузі культури і мистецтва та може задовольнити найвибагливіші уподобання сучасної молоді. Студенти вивчають режисуру театралізованих заходів, історію свят і обрядів, основи сценарної майстерності, оволодівають сценічною мовою, основами хореографії, музичною грамотою, сценічною пластикою; отримують знання в області організації дозвілля, психології, етики, мистецтва, народної творчості, виконавських мистецтв, спорту, економіки, менеджменту, маркетингу, реклами тощо.

Діяльність організатора соціокультурної діяльності спрямована на задоволення духовних потреб населення у сфері дозвілля. Соціокультурна робота є багатофункціональною, включає в себе організацію вільного часу, відпочинку і розваг для населення, використання різноманітних менеджерських, маркетингових, рекламних і управлінських технологій в області спорту, культури, мистецтва і масових видовищ.

Випускники можуть працювати художніми керівниками, культорганізаторами свят і обрядів, очолювати аматорські театральні колективи; працювати у центрах дозвілля різних форм, будинках творчості, будинках культури, закладах освіти і культури, будинках відпочинку, санаторіях, пансіонатах, дитячих спортивно-оздоровчих таборах, підрозділах з соціокультурної роботи компаній та організацій, підприємствах екскурсійно-туристичного бізнесу, рекламних агентствах тощо. Для багатьох отримана освіта може стати стартовою для майбутньої режисерської та акторської діяльності.