структура

статут

скринька довіри

контакти

Освітні професійні програми

МЕНЕДЖМЕНТ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Декоративно-прикладне мистецтво

Туристичне обслуговування

Народна Хореографія

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Приймальна комісія

Вул. Незалежності, 10,
м. Тульчин Вінницької області, 23600

(04335) 2-36-05

Переглянути електронну адресу

Туристичне обслуговування

Спеціальність 242 «Туризм і рекреація»

ОПП «Туристичне обслуговування»

Кваліфікація «Фахівець з туристичного обслуговування, екскурсовод»

Форма здобуття освіти – денна (на базі 9 класів)

Термін навчання – 2 роки 10 місяців

На зламі тисячоліть туризм став явищем, що увійшло у повсякденне життя майже третини населення планети. Це пріоритетна галузь світового господарства ХХІ століття. Індустрія туризму вважається однією з найбільш перспективних та цікавих. З кожним роком туризм розвивається і розширює свої кордони, все більше людей по всьому світу мріють відправитися в незабутні подорожі, подивитися визначні пам’ятки міста або поринути в його багатовікову історію. Це означає, що професія фахівця з туристичного обслуговування завжди буде актуальною.

Фахівець для туристичної галузі готується для організації готельної, ресторанної і туристичної діяльності. Сфера професійної діяльності охоплює географічні, соціокультурні, екологічні, економічні, організаційно-правові аспекти, процеси і явища, пов’язані з комфортним та безпечним подорожуванням.

Компетентності, які отримують здобувачі освіти за період навчання, та отриманий фах дають можливості випускникам працювати в компаніях-туроператорах, туристичних агентствах, туристичних фірмах, на підприємствах туристичної галузі будь-яких організаційно-правових форм на посадах: екскурсовод, консультант з подорожей, організатор подорожей (екскурсій), організатор туристичної і готельної діяльності, фахівець з розвитку сільського туризму, фахівець з туристичного обслуговування, агент з організації туризму.

Навчання можна продовжити за початковим (коротким циклом) або першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти спеціальності 242 «Туризм і рекреація».