структура

статут

написати

контакти

Освітні професійні програми

Народне інструментальне мистецтво

(духові та естрадні інструменти)

Народне інструментальне мистецтво

(народні інструменти)

Декоративно-прикладне мистецтво

Видовищно-театралізовані заходи

Туристичне обслуговування

Народне пісенне мистецтво

Народна Хореографія

Кінофотовідеосправа

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Приймальна комісія

Вул. Незалежності, 10,
м. Тульчин Вінницької області, 23600

(04335) 2-36-05

Переглянути електронну адресу

Туристичне обслуговування

Спеціальність  «Туризм»

ОПП  «Туристичне обслуговування»

Кваліфікація: «Фахівець з туристичного обслуговування, екскурсовод»

   Форма здобуття освіти – денна (на базі 9 класів)
   Термін навчання – 2 роки 10 місяців

На зламі тисячоліть туризм став явищем, що увійшло у повсякденне життя майже третини населення планети. Туризм – це пріоритетна галузь світового господарства ХХІ століття. Індустрія туризму вважається однією з найбільш перспективних та цікавих. З кожним роком туризм розвивається і розширює свої кордони, все більше людей по всьому світу мріють відправитися в незабутні подорожі, подивитися визначні пам’ятки міста або поринути в його багатовікову історію. Це означає, що така професія, як фахівець з туристичного обслуговування, завжди буде актуальною.

Фахівець для туристичної галузі готується для організації готельної,ресторанної і туристичної діяльності. Він оволодіває знаннями з етичних і психологічних основ ділового спілкування. Готується для роботи на посадах, пов’язаних із виконанням технологічних і функціональних процесів у туристичному бізнесі. Фахівці з туристичного обслуговування здійснюють прийом замовлень на надання туристичних послуг, контроль якості туристичних послуг, ділове листування за допомогою комп’ютерних засобів,ведуть документацію з використанням офісної оргтехніки, облік і збереження документації в поточній діяльності, забезпечують правові та організаційні норми охорони праці.

Компетентності, які отримують студенти за період навчання, та отриманий фах дають можливості випускникам працювати в туристичних агенціях та на підприємствах, в музеях, бюро подорожей та екскурсій в якості організатора екскурсійного обслуговування, сільського (зеленого) та спортивного туризму та здійснювати, організовувати кейтерингову діяльність.