структура

статут

скринька довіри

контакти

Освітні професійні програми

МЕНЕДЖМЕНТ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Декоративно-прикладне мистецтво

Туристичне обслуговування

Народна Хореографія

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Приймальна комісія

Вул. Незалежності, 10,
м. Тульчин Вінницької області, 23600

(04335) 2-36-05

Переглянути електронну адресу

Народна хореографія

Спеціальність 024 «Хореографія»

ОПП «Народна хореографія»

Кваліфікація: «Керівник аматорського колективу, викладач мистецької школи»

Форма здобуття освіти – денна (на базі 9 класів)

Термін навчання – 3 роки 10 місяців

Якщо ви любите танець, музику, ставите за мету свого життя творче виховання і освіту майбутнього покоління прийомами та засобами хореографічного мистецтва, ми чекаємо вас у коледжі на спеціальності «Хореографія».

Навчаючись у коледжі за освітньо-професійною програмою «народна хореографія», ви отримаєте знання методики роботи з хореографічними колективами класичного, народного, бального та сучасного танцю; методики викладання хореографічних дисциплін; основ менеджменту та керівництва хореографічним колективом; гриму, гри на музичних інструментах; збирання, обробки та розповсюдження народної культури і мистецтва тощо.

Випускник може бути працевлаштований у закладах, установах, організаціях усіх форм власності в галузях культури, мистецтва, освіти, розваг та відпочинку, обіймати первинні посади: викладач мистецької школи (за видами навчальних дисциплін); керівник аматорського дитячого колективу (гуртка, студії та ін.); керівник аматорського колективу (за видами мистецтва).

Навчання можна продовжити за початковим (коротким циклом) або першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти спеціальності 024 «Хореографія».