Освітні професійні програми

Народне інструментальне мистецтво

(духові та естрадні інструменти)

Народне інструментальне мистецтво

(народні інструменти)

Декоративно-прикладне мистецтво

Видовищно-театралізовані заходи

Туристичне обслуговування

Народне пісенне мистецтво

Народна Хореографія

Кінофотовідеосправа

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Приймальна комісія

Вул. Незалежності, 10,
м. Тульчин Вінницької області, 23600

(04335) 2-36-05

Переглянути електронну адресу

Кінофотовідеосправа

Спеціальність  «Менеджмент соціокультурної діяльності»

ОПП  «Кінофотовідеосправа»

Кваліфікація:  «Організатор соціокультурної діяльності, керівник аматорського колективу кінофотовідеосправи»

   Форма здобуття освіти – денна (на базі 9 класів)
•   Термін навчання – 3 роки 10 місяців

Сьогодні серед нас досить багато людей мають фотоапарати та відеокамери, і лише окремі володіють поняттями, як і що потрібно знімати. Саме на прищеплення культури фотографування та створення аматорського відео у нашому суспільстві і зорієнтована ОПП «Кінофотовідеосправа».

Діяльність організатора соціокультурної діяльності спрямована на задоволення духовних потреб населення у сфері дозвілля. Соціокультурна робота є багатофункціональною, включає в себе організацію вільного часу, відпочинку і розваг для населення, використання різноманітних менеджерських, маркетингових, рекламних і управлінських технологій в області спорту, культури, мистецтва і масових видовищ.

Комплекс знань і навичок, які отримують студенти за період навчання, отриманий фах дає можливості випускнику реалізувати свої творчі можливості в багатьох Всеукраїнських, обласних конкурсах; закріпитись на робочих місцях в якості керівників аматорських кінофотовідеостудій, операторів та спеціалістів з відеомонтажу на телебаченні; працювати у центрах дозвілля різних форм, будинках творчості, будинках культури, закладах освіти і культури, будинках відпочинку, санаторіях, пансіонатах, дитячих спортивно-оздоровчих таборах, підрозділах з соціокультурної роботи компаній та організацій, підприємствах екскурсійно-туристичного бізнесу, рекламних агентствах тощо.