структура

статут

написати

контакти

Освітні професійні програми

Народне інструментальне мистецтво

(духові та естрадні інструменти)

Народне інструментальне мистецтво

(народні інструменти)

Декоративно-прикладне мистецтво

Видовищно-театралізовані заходи

Туристичне обслуговування

Народне пісенне мистецтво

Народна Хореографія

Кінофотовідеосправа

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Приймальна комісія

Вул. Незалежності, 10,
м. Тульчин Вінницької області, 23600

(04335) 2-36-05

Переглянути електронну адресу

Кінофотовідеосправа

Спеціальність 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності»

ОПП «Менеджмент соціокультурної діяльності»

ІОТ «Кінофотовідеосправа»

Кваліфікація: «Організатор культурно-дозвіллєвої діяльності, організатор у сфері культури та мистецтва»

Форма здобуття освіти– денна (на базі 9 класів)

Термін навчання – 3 роки 10 місяців

Сьогодні серед нас досить багато людей мають фотоапарати та відеокамери, і лише окремі володіють поняттями, як і що потрібно знімати. Саме на прищеплення культури фотографування та створення аматорського відео у нашому суспільстві і зорієнтована ОПП «Менеджмент соціокультурної діяльності» (ІОТ «Кінофотовідеосправа»).

Компетентності, які отримують студенти за період навчання, та отриманий фах дають їм можливість реалізувати свої творчі здібності в багатьох всеукраїнських, обласних конкурсах та фестивалях.

Випускники володіють компетентностями, що забезпечують роботу зі світловим і звуковим обладнанням, кінофотовідеоапаратурою, проєкційною технікою; здатні організовувати та координувати культурно-мистецькі проєкти, організовувати діяльність аматорських колективів, створювати сценічні конструкції, спецефекти, дизайн сцени; мають знання в області організації дозвілля, психології, педагогіки соціокультурних послуг, мистецтва, основ комунікативної культури, економіки, менеджменту, маркетингу, реклами тощо; зможуть працювати в закладах культури державної, приватної та комунальної форм власності, рекреаційно-розважальних центрах, закладах культурно-дозвіллєвого спрямування, підрозділах у сфері культури, відпочинку та спорту, мистецьких закладах освіти.

Соціокультурна робота є багатофункціональною, включає в себе організацію вільного часу, відпочинку і розваг для населення, використання різноманітних менеджерських, маркетингових, рекламних і управлінських технологій в області спорту, культури, мистецтва і масових видовищ.

Випускники можуть займати посади: організатор культурно-дозвіллєвої діяльності; організатор у сфері культури та мистецтва; організатор концертів і лекцій; інструктор з організаційно-масової роботи; фахівець із організації дозвілля; директор центру культури і дозвілля та їх філій; методист центру культури і дозвілля; культорганізатор дозвілля; інші фахівці у сфері культури та мистецтва.

Навчання можна продовжити за початковим (коротким циклом) або першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.