структура

статут

написати

контакти

Освітні професійні програми

Народне інструментальне мистецтво

(духові та естрадні інструменти)

Народне інструментальне мистецтво

(народні інструменти)

Декоративно-прикладне мистецтво

Видовищно-театралізовані заходи

Туристичне обслуговування

Народне пісенне мистецтво

Народна Хореографія

Кінофотовідеосправа

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Приймальна комісія

Вул. Незалежності, 10,
м. Тульчин Вінницької області, 23600

(04335) 2-36-05

Переглянути електронну адресу

Кінофотовідеосправа

Спеціальність  «Менеджмент соціокультурної діяльності»

ОПП  «Кінофотовідеосправа»

Кваліфікація: «Організатор соціокультурної діяльності, фотограф та відеооператор, керівник аматорської студії кінофотовідеосправи»

   Форма здобуття освіти – денна (на базі 9 класів)
•   Термін навчання – 3 роки 10 місяців

Сьогодні серед нас досить багато людей мають фотоапарати та відеокамери, і лише окремі володіють поняттями, як і що потрібно знімати. Саме на прищеплення культури фотографування та створення аматорського відео у нашому суспільстві і зорієнтована ОПП «Кінофотовідеосправа».

Соціокультурна робота є багатофункціональною, включає в себе організацію вільного часу, відпочинку і розваг для населення, використання різноманітних менеджерських, маркетингових, рекламних і управлінських технологій в області спорту, культури, мистецтва і масових видовищ. Випускники володіють компетентностями, що забезпечують роботу зі світловим і звуковим обладнанням, кінофотовідеоапаратурою, проєкційною технікою, здатні організовувати та координувати культурно-мистецькі проєкти, створювати та керувати роботою творчих колективів, створювати сценічні конструкції, спецефекти, дизайн сцени.

Компетентності, які отримують студенти за період навчання, та отриманий фах дають можливість випускнику реалізувати свої творчі здібності в багатьох всеукраїнських, обласних конкурсах та фестивалях; закріпитись на робочих місцях у якості керівників аматорських кінофотовідеостудій, операторів та спеціалістів з відеомонтажу на телебаченні, організаторів соціокультурної
діяльності, здатних організовувати й координувати різноманітні заходи.