структура

статут

написати

контакти

Освітні професійні програми

Народне інструментальне мистецтво

(духові та естрадні інструменти)

Народне інструментальне мистецтво

(народні інструменти)

Декоративно-прикладне мистецтво

Видовищно-театралізовані заходи

Туристичне обслуговування

Народне пісенне мистецтво

Народна Хореографія

Кінофотовідеосправа

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Приймальна комісія

Вул. Незалежності, 10,
м. Тульчин Вінницької області, 23600

(04335) 2-36-05

Переглянути електронну адресу

Народне пісенне мистецтво

Спеціальність  «Менеджмент соціокультурної діяльності»

ОПП  «Народне пісенне мистецтво»

Кваліфікація:  «Організатор соціокультурної діяльності, керівник аматорського хорового колективу»

•   Форма здобуття освіти – денна (на базі 9 класів)
•   Термін навчання – 3 роки 10 місяців

   Форма здобуття освіти – заочна (на базі 11 класів)
   Термін навчання – 2 роки 10 місяців

Українська пісня… Хто не захоплювався її чистотою, красою і мелодійністю, мудрістю і глибиною змісту! Зачаровує, торкається найпотаємніших струн серця, збуджує прекрасні почуття, несе людям радість.

Навчаючись на ОПП «Народне пісенне мистецтво», ви отримаєте знання з методики роботи з народним хоровим колективом, постановки голосу, гри на музичних інструментах, організації і керування фольклорним ансамблем, збирання, обробки та розповсюдження народної пісенної культури і мистецтва; знання в області організації дозвілля, психології, етики, мистецтва, народної творчості, виконавських мистецтв, спорту, економіки, менеджменту, маркетингу, реклами тощо. Студенти вивчають такі спеціальні дисципліни: диригування, хоровий клас, хорове аранжування, постановка голосу, розшифровка народних пісень, хорова література, ансамбль, сольфеджіо, теорія музики, інші.

Соціокультурна робота є багатофункціональною, включає в себе організацію вільного часу, відпочинку і розваг для населення, використання різноманітних менеджерських, маркетингових, рекламних і управлінських технологій в області спорту, культури, мистецтва і масових видовищ. Випускники володіють компетентностями, що забезпечують роботу зі світловим і звуковим обладнанням, кінофотовідеоапаратурою, проєкційною технікою, здатні організовувати та координувати культурно-мистецькі проєкти, створювати та керувати роботою творчих колективів, створювати сценічні конструкції, спецефекти, дизайн сцени.

Компетентності, які отримують студенти за період навчання, та отриманий фах дають можливості випускникам закріпитись на робочих місцях у якості диригентів, керівників аматорських хорових колективів, фольклорних ансамблів, співаків-артистів професійних хорових колективів, займати адміністративні посади у сфері культури та мистецтва, дозволяють бути організаторами та розпорядниками різноманітних заходів, розробниками концепцій розвитку програм, дозволяють здійснювати керівництво творчою командою.