структура

статут

написати

контакти

Освітні професійні програми

Народне інструментальне мистецтво

(духові та естрадні інструменти)

Народне інструментальне мистецтво

(народні інструменти)

Декоративно-прикладне мистецтво

Видовищно-театралізовані заходи

Туристичне обслуговування

Народне пісенне мистецтво

Народна Хореографія

Кінофотовідеосправа

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Приймальна комісія

Вул. Незалежності, 10,
м. Тульчин Вінницької області, 23600

(04335) 2-36-05

Переглянути електронну адресу

Народне пісенне мистецтво

Спеціальність 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності»

ОПП «Менеджмент соціокультурної діяльності»

ІОТ «Народне пісенне мистецтво»

Кваліфікація: «Організатор культурно-дозвіллєвої діяльності, організатор у сфері культури та мистецтва»

Форма здобуття освіти – денна (на базі 9 класів)

Термін навчання – 3 роки 10 місяців

Форма здобуття освіти – заочна (на базі 11 класів)

Термін навчання – 2 роки 10 місяців

Українська пісня… Хто не захоплювався її чистотою, красою і мелодійністю, мудрістю і глибиною змісту! Зачаровує, торкається найпотаємніших струн серця, збуджує прекрасні почуття, несе людям радість.

Навчаючись на ОПП «Менеджмент соціокультурної діяльності»(ІОТ «Народне пісенне мистецтво»), ви отримаєте знання з організації діяльності аматорського колективу, хорознавства та хорової літератури, хорового аранжування, вокального класу, основ музично-теоретичної підготовки, гри на музичних інструментах, історії музичного мистецтва, фольклору Східного Поділля, зі збирання, обробки та розповсюдження народної пісенної культури і мистецтва; а також знання в області організації дозвілля, психології, педагогіки соціокультурних послуг, мистецтва, основ комунікативної культури, економіки, менеджменту, маркетингу, реклами тощо.

Соціокультурна робота є багатофункціональною, включає в себе організацію вільного часу, відпочинку і розваг для населення, використання різноманітних менеджерських, маркетингових, рекламних і управлінських технологій в області спорту, культури, мистецтва і масових видовищ.

Випускники зможуть працювати в закладах культури державної, приватної та комунальної форм власності, рекреаційно-розважальних центрах, закладах культурно-дозвіллєвого спрямування, підрозділах у сфері культури, відпочинку та спорту, мистецьких закладах освіти.

Випускники можуть займати посади: організатор культурно-дозвіллєвої діяльності; організатор у сфері культури та мистецтва; організатор концертів і лекцій; інструктор з організаційно-масової роботи; фахівець із організації дозвілля; директор центру культури і дозвілля та їх філій; методист центру культури і дозвілля; культорганізатор дозвілля; інші фахівці у сфері культури та мистецтва.

Навчання можна продовжити за початковим (коротким циклом) або першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.