Освітні професійні програми

Народне інструментальне мистецтво

(духові та естрадні інструменти)

Народне інструментальне мистецтво

(народні інструменти)

Декоративно-прикладне мистецтво

Видовищно-театралізовані заходи

Туристичне обслуговування

Народне пісенне мистецтво

Народна Хореографія

Кінофотовідеосправа

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Приймальна комісія

Вул. Незалежності, 10,
м. Тульчин Вінницької області, 23600

(04335) 2-36-05

Переглянути електронну адресу

Народне пісенне мистецтво

Спеціальність  «Менеджмент соціокультурної діяльності»

ОПП  «Народне пісенне мистецтво»

Кваліфікація:  «Організатор соціокультурної діяльності, керівник аматорського хорового колективу»

•   Форма здобуття освіти – денна (на базі 9 класів)
•   Термін навчання – 3 роки 10 місяців

   Форма здобуття освіти – заочна (на базі 11 класів)
   Термін навчання – 2 роки 10 місяців

Українська пісня… Хто не захоплювався її чистотою, красою і мелодійністю, мудрістю і глибиною змісту! Зачаровує, торкається найпотаємніших струн серця, збуджує прекрасні почуття, несе людям радість.

Навчаючись на ОПП «Народне пісенне мистецтво», ви отримаєте знання з методики роботи з народним хоровим колективом, постановки голосу, гри на музичних інструментах, організації і керування фольклорним ансамблем, збирання, обробки та розповсюдження народної пісенної культури і мистецтва; знання в області організації дозвілля, психології, етики, мистецтва, народної творчості, виконавських мистецтв, спорту, економіки, менеджменту, маркетингу, реклами тощо. Студенти вивчають такі спеціальні дисципліни: диригування, хоровий клас, хорове аранжування, постановка голосу, розшифровка народних пісень, хорова література, ансамбль, сольфеджіо, теорія музики, інші.

Діяльність організатора соціокультурної діяльності спрямована на задоволення духовних потреб населення у сфері дозвілля. Соціокультурна робота є багатофункціональною, включає в себе організацію вільного часу, відпочинку і розваг для населення, використання різноманітних менеджерських, маркетингових, рекламних і управлінських технологій в області спорту, культури, мистецтва і масових видовищ.

Отриманий фах дає можливості випускникам закріпитись на робочих місцях в якості диригентів, керівників аматорських хорових колективів, фольклорних ансамблів, співаків-артистів професійних хорових колективів; працювати у центрах дозвілля різних форм, будинках творчості, будинках культури, закладах освіти і культури, будинках відпочинку, санаторіях, пансіонатах, дитячих спортивно-оздоровчих таборах, підрозділах з соціокультурної роботи компаній та організацій, підприємствах екскурсійно-туристичного бізнесу, рекламних агентствах тощо.