структура

статут

написати

контакти

Фотовідеостудія «ТУК-студія»

Керівник – Олександр Іванович Онищенко

Фотовідеостудія «ТУК-студія» заснована у 2006 році. До складу колективу входять студенти і викладачі закладу. Незмінним керівником є викладач кінофотовідеосправи Онищенко Олександр Іванович.

За час творчої діяльності фотовідеостудія брала участь та здійснювала фотовідеозабезпечення міських, районних, обласних заходів та концертних програм. Серед них: День Конституції, День незалежності України, День перемоги, День міста, День місцевого самоврядування, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, День пам’яті жертв голодомору, 80 років утворення Вінницької області, творчий звіт Вінницької області в палаці культури «Україна» (м. Київ). Брала участь і здобула нагороди у міських, обласних і Всеукраїнських фото- і кіноконкурсах. Має десятки дипломів і грамот.

Серед жанрів і видів робіт студії не лише фільми, а й випуски новин, відеокліпи, рекламні ролики, буклети, календарі. Участь студентів циклової комісії у роботі студії дає змогу творчо розкритись під час навчання, а по його завершенні – набутий багаж знань та практичний досвід застосовувати на своєму робочому місці.

У колективі панує творча атмосфера, взаємозв’язок та взаєморозуміння між учасниками колективу.

Освітні професійні програми

Народне інструментальне мистецтво

(духові та естрадні інструменти)

Народне інструментальне мистецтво

(народні інструменти)

Декоративно-прикладне мистецтво

Видовищно-театралізовані заходи

Туристичне обслуговування

Народне пісенне мистецтво

Народна Хореографія

Кінофотовідеосправа

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Приймальна комісія

Адреса

Вул. Незалежності, 10, м. Тульчин Вінницької області, 23600

Телефон

(04335) 2-36-05

Email

tulchin_kulture@ukr.net