структура

статут

скринька довіри

контакти

Духовий оркестр

Художній керівник та диригент – Андрій Олександрович Михальченко

Духовий оркестр Тульчинського коледжу культури бере свій відлік з 1960 року. Його першим керівником був Кобзар Андрій Євменович.

У 2002 році свою творчу роботу з духовим оркестром розпочав викладач вищої категорії Безвугляк Петро Йосипович. У жовтні 2002 року колектив був запрошений на свято духової музики «Сурми Поділля», яке відбулося в селі Городківка Крижопільського району, і нагороджений почесним дипломом.

У травні 2008 року оркестр був відзначений дипломом за участь у регіональному фестивалі музичного мистецтва «Ободівка – мелодійний край Поділля».

У жовтні 2009 року управлінням культури і туризму Вінницької обласної державної адміністрації винесено подяку оркестру та його керівнику (Безвугляку П.Й.) «За вагомий внесок у розвиток і популяризацію музичного мистецтва», а також нагороджено дипломом за участь у святі духової музики «Сурми Поділля – 2009».

У травні 2010 року оркестру була надана честь відвідати місто-герой Одесу. Учасники колективу, одягнені у військову форму, виступили перед жителями міста Одеси на концертних майданчиках. У репертуарі були пісні та марші воєнних років, які підтримували бойовий дух колишніх воїнів, додавали їм сили і мужності.

Починаючи з травня 2011 року духовий оркестр закладу щорічно бере участь у концерті, присвяченому Дню Перемоги в селі Вила Томашпільського району, виступає з концертом у місті Вінниці в парку культури.

З 2013 року оркестром керує Михальченко Андрій Олександрович.

Колектив є постійним учасником усіх святкових заходів, які проводяться в місті та районі.

Освітні професійні програми

Народне інструментальне мистецтво

(духові та естрадні інструменти)

Народне інструментальне мистецтво

(народні інструменти)

Декоративно-прикладне мистецтво

Видовищно-театралізовані заходи

Туристичне обслуговування

Народне пісенне мистецтво

Народна Хореографія

Кінофотовідеосправа

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Приймальна комісія

Адреса

Вул. Незалежності, 10, м. Тульчин Вінницької області, 23600

Телефон

(04335) 2-36-05

Email

tulchin_kulture@ukr.net