структура

статут

написати

контакти

Ансамбль українського танцю «Забава»

Керівник ансамблю – Олянишена Анжела Анатоліївна

Ансамбль українського танцю «Забава» був створений у 2017 році при цикловій комісії народної хореографії викладачем Олянишеною Анжелою Анатоліївною.

Головним творчим кредо молодого колективу є збереження, популяризація та розвиток традицій українського танцю. За два роки в репертуарі ансамблю з’явилося 10 хореогафічних постановок, серед яких – «Біля тину», «За селом», «Танець з бубнами», «Комар», «Козачок». Особлива увага в ансамблі приділяється вивченню танцювальної культури Поділля. Саме на основі хореографічної лексики подільського краю було створено «Кадриль з брилями», польку «Забаганку» та «Подільські забави», що поєднали відомі подільські танці «Клин», «Штовхач» та «Ойру».

Відмінною рисою репертуару ансамблю є те, що більшість танців мають свою сюжетну лінію, в кожному з них закладено невелику розповідь, зміст якої передається засобами хореографії. Учасники ансамблю постійно працюють над удосконаленням своєї виконавської майстерності, шліфують грані творчого розкриття художніх образів.

Освітні професійні програми

Народне інструментальне мистецтво

(духові та естрадні інструменти)

Народне інструментальне мистецтво

(народні інструменти)

Декоративно-прикладне мистецтво

Видовищно-театралізовані заходи

Туристичне обслуговування

Народне пісенне мистецтво

Народна Хореографія

Кінофотовідеосправа

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Приймальна комісія

Адреса

Вул. Незалежності, 10, м. Тульчин Вінницької області, 23600

Телефон

(04335) 2-36-05

Email

tulchin_kulture@ukr.net