структура

статут

написати

контакти

Ансамбль сучасного танцю «Глорія»

Керівник – Бегас Світлана Василівна

Ансамбль сучасного танцю «Глорія» створено у 1992 році, керівник Маковій  Оксана Михайлівна, яка його очолювала до 2012 року.

У період з 2012 по 2013 роки керівником колективу була Безбах Світлана Василівна, з 2013 по 2015 – Качмар Олександр Дмитрович, а з 2015 його знову очолила Бегас Світлана Василівна.

За своє існування колектив став лауреатом фестивалів, конкурсів естрадного танцю: Всеукраїнський фестиваль естрадного танцю «Ритми часу» (м. Львів); Міжнародний фестиваль естрадного танцю «Духовні джерела» (м. Київ); обласний конкурс ім. В. Румянцева (м. Тульчин, диплом І-го ступеня), ІІІ-й та V-й Всеукраїнський хореографічний фестиваль «Квітнева феєрія» (диплом І-го ступеня, гран-прі, м. Умань), І-а регіональна олімпіада з хореографічного мистецтва (м. Умань). Постійно бере участь у концертних творчих програмах коледжу, міста, району, області.

У липні 2013 року студенти закладу перебували в республіці Польща, місто Сташов, в рамках програми польсько-українського молодіжного обміну Національного центру культури у Варшаві. Колектив «Глорія» брав участь у концертній програмі, де студенти представляли свою творчість польській молоді.

Учасниками колективу є студенти 1-4 курсів циклової комісії народної хореографії. Колектив завжди перебуває в пошуку нових ідей, постановок танцювальних композицій, це: модерн-джаз, хіп-хоп, модерн-класика, контемпорарі.

Ансамбль «Глорія» сповнений енергетикою та творчими задумами. Колектив працює в тісному зв’язку з молоддю м. Тульчина та району.

Освітні професійні програми

Народне інструментальне мистецтво

(духові та естрадні інструменти)

Народне інструментальне мистецтво

(народні інструменти)

Декоративно-прикладне мистецтво

Видовищно-театралізовані заходи

Туристичне обслуговування

Народне пісенне мистецтво

Народна Хореографія

Кінофотовідеосправа

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Приймальна комісія

Адреса

Вул. Незалежності, 10, м. Тульчин Вінницької області, 23600

Телефон

(04335) 2-36-05

Email

tulchin_kulture@ukr.net