структура

статут

скринька довіри

контакти

У ДОБРИЙ ЧАС В НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК!

2 вересня 2019 року розпочався новий навчальний рік у Тульчинському коледжі культури. Студенти, викладачі, батьки, гості – всі зібрались в Районному будинку культури для участі в урочистостях з нагоди Дня Знань.

Зі словами вітань виступили голова Тульчинської районної державної адміністрації Віталій Чуба, Тульчинський міський голова заслужений працівник культури України Валерій Весняний, голова обласної спілки працівників культури Тетяна Побережна, директор коледжу заслужений працівник культури України Леонід Трачук. З творчими вітаннями виступили студенти коледжу. По закінченні урочистостей голова циклової комісії туристичного обслуговування Лілія Городинська провела перше заняття для студентів першого року навчання на тему «Історія, якою варто пишатися, країна, в яку потрібно вірити».

Новий навчальний рік – це нові завдання і випробування, нова цікава інформація, нові творчі проекти та нові надії, спроба своїх сил та гарно проведений час серед своїх ровесників та однодумців. То ж в добрий час у новий навчальний рік, студенте Тульчинського коледжу культури, з новими мріями та надіями!