структура

статут

написати

контакти

Поїздка у Канів

Викладачі та студенти циклової комісії соціокультурної діяльності, видовищно-театралізованих заходів та кінофотовідеосправи Тульчинського коледжу культури два дні перебували в Каневі у рамках проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Міжкультурна взаємодія та комунікація: традиції, сучасність, перспективи» (Канівський коледж культури та мистецтв).

У конференції взяли участь науковці; очільники міста Канів та департаменту культури Черкаської області; сценарист, режисер Національної кіностудії художніх фільмів ім. О. Довженка Володимир Онищенко; український композитор Сергій Леонтьєв; митці народного мистецтва; викладачі Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв; викладачі університетів та коледжів мистецького спрямування. У ході обговорення визначались перспективи та новітні підходи до розвитку освітньої галузі, збереження традицій в сучасній українській культурі. Викладач-методист Тульчинського коледжу культури Валентина Петраковська виступила на конференції з доповіддю «Перспективи розвитку освіти та психології управління».

Викладачі та студенти видовищно-театралізованих заходів нашого закладу освіти 14 травня 2019 року представили свою роботу, виставу «Мина Мазайло» (театральний колектив «Маленький театр», художній керівник – Любов Прилипко), у міському будинку культури на розсуд учасників науково-практичної конференції.

Учасники конференції також піднялися на Чернечу гору та поклонилися могилі Величного Кобзаря. Перейнялися атмосферою музею Шевченка, познайомилися з його творчістю крізь призму виставки робіт педагогічного коледжу міста Броди ім. М. Шашкевича.