структура

статут

написати

контакти

Обласне методичне об’єднання викладачів навчальної дисципліни «Захист України»

07 квітня 2021 року на базі Тульчинського фахового коледжу культури відбулось обласне методичне об’єднання викладачів навчальної дисципліни «Захист України» (в режимі онлайн на базі платформи Google Meet, 26 учасників).
З вітальним словом до учасників звернувся директор коледжу Леонід Трачук, який розповів про заклад освіти та його здобутки.
Голова методичного об’єднання Валентин Свинарчук виступив з вітальним словом та окреслив основні організаційні моменти роботи.
В рамках ОМО відбувся методичний семінар «Роль фізичного виховання у вивченні предмета «Захист України», де розглядались наступні питання:
•Роль та значення фізичного виховання у процесі вивчення предмета «Захист України» (Валентин Гаврилюк, викладач Тульчинського фахового коледжу культури);
•Особливості фізичного розвитку учнів старшого шкільного віку (Олександр Рикачевський, викладач Вінницького медичного фахового коледжу імені академіка Д.К. Заболотного);
•Психологічна підтримка здобувачів освіти, які потрапили в складні життєві обставини. Алгоритм роботи та методичні рекомендації при ПТСР (посттравматичний синдром) (Оксана Пересунько, практичний психолог Тульчинського фахового коледжу культури);
•Проведення НПЗ (навчально-польових зборів) в умовах дистанційного навчання. Використання інтернет-ресурсу у проведенні НПЗ – виклик часу (Володимир Тунтуєв, викладач відокремленого структурного підрозділу «Могилів-Подільський технолого-економічний фаховий коледж ВНАУ»).
У ході засідання учасники мали змогу обмінятися думками щодо подальшої роботи в дистанційному режимі та обговорити стратегію роботи обласного методичного об’єднання викладачів навчальної дисципліни «Захист України» на 2021-2022 р.р.

IMG_20210407_141816