Молодіжний етнофестиваль «Калинові мости»

На зламі часу, у великій епохальній історії України розпочався процес відродження культурних надбань нації, становлення духовної спадщини українського народу.
Це дало змогу Тульчинському фаховому коледжу культури теж долучитися до цих процесів та ініціювати, зорганізувати і провести п’ять фестивалів обласного та республіканського рівня різних за тематикою, змістом, але сповнених духом молодості та віри, що батьківська пісня і слово, музика і танець, традиції і звичаї матимуть своє продовження. Адже це молодіжний етнофестиваль «Калинові мости».
Цьогоріч на ІІ-й Всеукраїнський етнофестиваль, (який проводився в режимі онлайн), було подано більше 30-ти заявок. У ньому взяли участь провідні творчі колективи профільних закладів освіти Львова, Ніжина, Сум, Теребовлі, Вінниці, Тульчина; дитячих музичних шкіл Гайсина, Соболівки, Гнівані; центру дозвілля Четвертинівки та центру дитячої творчості Томашполя; від сільських громад Вороновиці, Миролюбівки, Стіни.
Варто лише вслухатись в їх поетичні назви: «Вербиченька», «Дивоцвіт», «Цвіт папороті», «Мокоша», «Зозулята», «Кобза», «Муза»…
Різноманіття репертуару від сольних номерів до хорових колективів та оркестрів народної музики, театралізованих обрядових дій.
Заслужена глибока подяка всім учасникам та неодмінно дипломи з нагородами!
Місія зв’язку молодого покоління з традицією батьків – виконана!
Микола Джига – режисер етнофестивалю