структура

статут

написати

контакти

Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності

Студенти туристичного обслуговування Тульчинського коледжу культури під керівництвом голови циклової комісії Городинської Лілії Станіславівни та викладача Свистак Людмили Валеріївни побували у Львові на міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності.

Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності визначна подія у сфері туризму, гостинності та розваг у Західному регіоні України; поєднує в собі три взаємопов’язаних виставки, а саме міжнародну виставку-ярмарок «ТурЕКСПО», спеціалізовану виставку «Готельний та ресторанний бізнес» та спеціалізовану виставку «Континент розваг: Спорт. Відпочинок. Дозвілля».

Студенти зустрілися з постачальники обладнання, технологій, товарів та послуг для підприємств готельного і ресторанного бізнесу та їх безпосередніх споживачів; побачили оригінальні товари інноваційної техніки, ознайомилися з останніми новинками; дізналися цікаву інформацію про китайську чайну церемонію; отримали багато цікавих пропозицій щодо навчання та роботи.

Викладачі кафедри туризму Національного університету «Львівська політехніка» провели бесіду про організацію анімаційної діяльності.

Також студенти прогулялись вуличками міста, відвідали цікаві місця Львова та побували на прем’єрі спектаклю «Правда під маскою»: «Пульчинелла», «Весна Священна» у Львівській Національній опері.