структура

статут

написати

контакти

Година пізнань і відкриттів «Загадковий наголос»

6 листопада у приміщенні читальної зали бібліотеки коледжу відбулась година пізнань і відкриттів «Загадковий наголос» до Дня української писемності та мови.

Викладач Кононова О.В. разом з бібліотекаром Пилипчак О.А. підготували тренінг-повторення теми «Наголос».

Олеся Анатоліївна ознайомила студентів з довідковою літературою, орфографічним, орфоепічним та тлумачним словниками. Олена В’ячеславівна підготувала цікаві завдання, впоратись з якими запропонували і запрошеним гостям: заступнику директора з навчально-виховної роботи Омельченко С.В., методисту коледжу Кавун Н.А., голові циклової комісії загальноосвітніх, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Гандзюк Л.П., викладачу української літератури Мельник Т.І.

Студенти закріпили набуті знання з теми, що допоможе їм у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання.

 

[td_block_1 custom_title=”Останні новини” block_template_id=”td_block_template_8″ header_text_color=”#333333″ border_color=”#e8aa00″ f_header_font_family=”445″ f_header_font_transform=”uppercase” m4f_title_font_size=”20″ m4f_title_font_line_height=”1.2″ m4f_title_font_weight=”500″ m4f_title_font_family=”” m6f_title_font_size=”15″ m6f_title_font_weight=”500″ limit=”6″ category_id=”63″ offset=”1″ m4f_ex_font_size=”14″]