структура

статут

написати

контакти

Булінгу ні!

З метою профілактики та запобігання жорстокості у студентському середовищі, формування навиків відповідальної та безпечної поведінки, створення доброзичливої атмосфери 12 березня 2019 року завідувачем денним відділенням Погребняк Г.О. та психологом коледжу Почтар І.О. проведено засідання керівників академічних груп, де був доведений до відому наказ про проведення інформаційної роботи з профілактики булінгу та план заходів щодо протидії булінгу в закладі освіти.

Почтар І.О. розповіла про види, форми та ознаки булінгу, проінформувала про відповідальність за його вчинення.

Галина Олексіївна зазначила, що булінг (в сучасному його розумінні) оточує нас всюди – і найстрашніше те, що він несе за собою негативні наслідки. Наш обов’язок – виявити студентів «групи ризику», проводити з ними щоденну роботу, підтримувати зв’язки з батьками.

У ході засідання керівники академічних груп виконали практичне завдання, малюючи дерево булінгу, де за різними видами визначали причини виникнення булінгу, діяння булера, наслідки булінгу для жертви.

По завершенню наради всі зійшлися на думці, що насилля і знущання (булінг) – гостра і важлива проблема суспільства, яку потрібно зупинити.

14 березня 2019 року у коледжі відбулися збори студентів, які підготували та провели завідувач денним відділенням Погребняк Г.О. та психолог Почтар І.О.

Впродовж однієї години говорили про гостру і важливу проблему суспільства – булінг, це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка одного підлітка до іншого, що супроводжується фізичним та психологічним тиском. Були розглянуті різні види та форми булінгу, основні механізми його розвитку та причини агресивної поведінки дітей.

Студенти мали змогу переглянути відеоролики, які висвітлюють проблему булінгу та слайди про законодавчі документи щодо протидії булінгу, ознайомилися із адміністративною відповідальністю та системою штрафів за булінг.