структура

статут

скринька довіри

контакти

5-й річниці революції Гідності присвячується

«За прийдешність ясну і широку,

Щоб зламати олжі ярмо –

Ми не ступимо в бік ні кроку!

І нікому ступить не дамо!»

Іван Гентош

Саме цей епіграф якнайкраще характеризує мету і ціль театралізованого вечора-спогаду, присвяченого 5-й річниці революції Гідності та світлій пам’яті Героїв Небесної Сотні, «Ми гартовані на Майдані», що відбувся в стінах нашого коледжу 19 лютого о 17:00 год.

Глядачі мали змогу поринути в атмосферу минулих подій через пісні Майдану та спогади очевидців. Познайомилися ближче з особистостями загиблих земляків та наймолодших ангелів Небесної Сотні.

Приємно зазначити, що в залі були присутні не лише студенти та викладачі коледжу, а й чимало запрошених гостей: вихованці Тульчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, учасники літературно-мистецького об’єднання «Оберіг», члени Тульчинського районного осередку Українського Козацтва, Тульчинської народної самооборони, волонтерської сотні Тульчинщини. Зокрема своїми спогадами з присутніми поділився керівник цієї громадської організації, учасник Революції Гідності – Олег Новіков.

До присутніх звернулася заступник голови районної ради – Надія Григорьєва та сотник Українського Козацтва – Станіслав Прилипко. Гарні слова на адресу організаторів пролунали від заступника директора коледжу з навчальної роботи Світлани Омельченко та голови циклової комісії соціокультурної діяльності, видовищно-театралізованих заходів та кінофотовідеосправи Світлани Літун.

Гарним доповненням заходу стала проведена по завершенню акція «Ангели пам’яті» – коли всі присутні рушили до меморіальної стели Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО з метою залишити там символічних паперових ангелів.