структура

статут

написати

контакти

2020 рік – ювілейний для Тульчинського фахового коледжу культури!

90 років – поважний вік для закладу освіти: є що згадати та чим пишатися. Сьогодні  Тульчинський фаховий коледж культури – знаний в Україні  заклад освіти галузі культури і мистецтв, осередок виховання талановитої молоді.

Головним пріоритетом у діяльності закладу освіти було і залишається надання фахової та загальноосвітньої підготовки обдарованій молоді, в першу чергу з сільської місцевості, та працівникам закладів культури області, які працюють без фахової освіти. Сьогодні Тульчинський фаховий коледж культури в умовах реформування освіти змінюється, оновлює підходи у навчанні та вихованні, збагачує творчі здобутки, збагачує досвід освітньої роботи. Саме з такого розмаїття подій і будується нетлінна історія нашого коледжу.  Коледж є базовим закладом розробки стандартів спеціальностей 242 «Туризм» та 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». На базі коледжу проводяться Всеукраїнський  етнофестиваль «Калинові мости», обласний конкурс читців «Кобзар і Україна».

Мабуть, таким і має бути життя сучасного закладу освіти – оснащеного новітніми технологіями, креативними педагогічними ідеями, наповненим добрими справами, цікавими подіями, хвилюючими зустрічами, мудрими рішеннями, щирими переживаннями.

Всі ми разом: і педагогічний колектив, і адміністративно-господарський колективи, і студенти, і випускники творимо своє майбутнє, долаємо перешкоди і маємо перемоги: щоразу вони для нас найголовніші.

Тож нехай довгим та яскравим буде життєвий шлях коледжу, що завжди гостинно й привітно зустрічає і господарів, і гостей! Щиро бажаю всім міцного здоров’я, особистого щастя і творчої наснаги у благородній праці на ниві культури!

З повагою, директор коледжу

Заслужений працівник культури України Леонід Трачук

[td_block_1 custom_title=”Останні новини” block_template_id=”td_block_template_8″ header_text_color=”#333333″ border_color=”#e8aa00″ f_header_font_family=”445″ f_header_font_transform=”uppercase” m4f_title_font_size=”20″ m4f_title_font_line_height=”1.2″ m4f_title_font_weight=”500″ m4f_title_font_family=”” m6f_title_font_size=”15″ m6f_title_font_weight=”500″ limit=”6″ category_id=”63″ offset=”1″ m4f_ex_font_size=”14″]