структура

статут

написати

контакти

1 вересня 2020 року

Першого вересня 2020 року розпочався новий навчальний рік у Тульчинському фаховому коледжі культури. Карантин, спричинений пандемією COVID-19, вніс свої корективи і традиційний урочистий формат святкування був змінений. Але цей день залишається справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Зі словами вітань виступили директор коледжу заслужений працівник культури України Леонід Трачук, заступник директора з навчально-виховної роботи Світлана Омельченко, медичний працівник коледжу Тетяна Таратута, відповідальна за проведення виховної роботи Олена Кочелаба.

Відбулось перше заняття для студентів першого року навчання на тему «Україна: тернистий шлях Незалежності», «Організація освітнього процесу коледжу в умовах адаптивного карантину та профілактика COUID-19». Заняття провели керівники академічних груп. Для здобувачів освіти старших курсів перше заняття було проведено в on-lain режимі.

Новий навчальний рік – це нові завдання і випробування, нова цікава інформація, нові творчі проєкти та нові надії, спроба своїх сил та гарно проведений час серед своїх ровесників та однодумців.

То ж в добрий час у новий навчальний рік, студенте Тульчинського фахового коледжу культури, з новими мріями та надіями!