структура

статут

скринька довіри

контакти

УКРАЇНА ВИШИВАНА

Третій четвер травня є традиційним для українців. День вишиванки не є офіційним, але відзначають його не тільки в Україні, але й за її межами – українці та всі прихильні до нас та до нашої культури люди. Акція бере початок з ініціативи студентської молоді факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького університету імені Юрія Федьковича. У 2006 році вони запропонували один день року присвятити українській вишитій сорочці. Можна сказати, що свято існувало й відзначалося у вузькому колі, але у 2014 році воно вийшло не тільки за межі гуртка свідомого українського студентства, але й за межі самої України. Українська вишиванка, нарівні з українською писанкою є одним із яскравих символів української культури. До того ж, одягаючи вишиту сорочку, демонструєш не тільки її красу й унікальність, але й засвідчуєш свою приналежність до віковічної української культурної традиції.
19 травня 2022 року студенти та викладачі Тульчинського фахового коледжу культури залучили тульчинців та гостей міста до відзначення Всеукраїнського дня вишиванки. Культурно-мистецька акція «Україна вишивана» була творчою, тематичною, яскравою. Дітей запросили до участі в конкурсно-розважальній програмі «Бавимось по-українськи».
Програму підготовлено за участю провідних колективів та солістів коледжу. Режисер-постановник Любов Прилипко та студентський аматорський колектив «Маленький театр» подарували всім святковий настрій та зміцнили віру в перемогу України в боротьбі за свою незалежність.