структура

статут

написати

контакти

Обласне методичне об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів закладів фахової передвищої освіти Вінницької області

14 грудня 2021 року на базі Тульчинського фахового коледжу культури відбулось обласне методичне об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів закладів фахової передвищої освіти Вінницької області (в режимі онлайн на базі платформи Google Meet, 31 учасник).
Зустріч розпочалася з вітальних слів заступника директора з навчально-виховної роботи Тульчинського фахового коледжу культури Світлани ОМЕЛЬЧЕНКО.
Голова методичного об’єднання Наталія ГОРЛАЧ виступила з вітальним словом та окреслила основні організаційні моменти роботи.
В рамках ОМО відбувся методичний семінар з елементами тренінгу на тему «Психологічний супровід студентів, схильних до самоушкоджуючої поведінки».
Практичний психолог Тульчинського фахового коледжу культури Оксана ПЕРЕСУНЬКО презентувала свої доповіді з психологічної профілактики суїцидальних тенденцій серед студентської молоді та посттравматичного стану як тригеру самоушкоджуючої та суїцидальної поведінки. Вона також поділилась досвідом роботи із застосування тренінгів у роботі практичних психологів з профілактики самоушкоджуючої поведінки здобувачів освіти.
Заступник директора НМЦПССО Наталія НЕЧИПОРУК ознайомила присутніх з методичним забезпеченням для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти з питань попередження та запобігання суїцидальної поведінки серед студентської і учнівської молоді.
У ході засідання учасники мали змогу обмінятися думками. Методичне об’єднання пройшло в пізнавальній і творчій атмосфері.