Обласне методичне об’єднання заступників директорів з навчальної роботи закладів фахової передвищої освіти Вінницької області

07 червня 2022 року на базі Тульчинського фахового коледжу культури відбулось обласне методичне об’єднання заступників директорів з навчальної роботи закладів фахової передвищої освіти Вінницької області
Голова методичного об’єднання Лілія ЗАБРОДІНА виступила з вітальним словом та окреслила основні організаційні моменти роботи.
Директор Тульчинського фахового коледжу культури Леонід ТРАЧУК привітав присутніх та побажав конструктивної роботи.
У рамках ОМО відбувся методичний семінар на тему «Ефективне управління закладом освіти».
Про роботу закладів освіти в сучасних умовах розповів Андрій КЛАПОУЩАК, заступник начальника відділу вищої, професійної, фахової передвищої освіти та науки управління освіти і науки Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОДА.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Тульчинського фахового коледжу культури Світлана ОМЕЛЬЧЕНКО розповіла про роботу Тульчинського фахового коледжу культури в умовах воєнного часу.
З підсумками проведення атестації педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти у 2021-2022 навчальному році та підвищенням кваліфікації педагогічних працівників та керівників закладів освіти у 2022-2023 навчальному році ознайомила присутніх Лілія МУСІЙ, заступник директора з навчальної роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Вінницькій області, магістр з публічного управління та адміністрування.
Про проблеми та шляхи їх вирішення під час ліцензування робітничих професій розповіли Ольга ХРУСТАЛЬОВА, методист науково-методичного кабінету безперервного професійного розвитку та освіти дорослих Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти, та Зоя КАНІВЕЦЬ, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методики та змісту освіти Полтавської академії неперервної освіти ім. М.В. Остроградського.
Ігор ЛІПАЧ, заступник директора з навчальної роботи Вінницького транспортного фахового коледжу, ознайомив з нормативними документами акредитації освітньо-професійних програм та атестації робітничих професій.
Методист базового закладу освіти серед закладів ФПО Вінницької області Леся МОТОРНА та голова методичного об’єднання Лілія ЗАБРОДІНА підвели підсумки роботи за 2021-2022 навчальний рік та окреслили план роботи на 2022-2023 навчальний рік.
У ході засідання учасники мали змогу обмінятися думками з вирішення проблемних питань.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here