структура

статут

скринька довіри

контакти

Обласне методичне об’єднання завідувачів відділеннями закладів фахової передвищої освіти Вінницької області

27 квітня 2023 року на базі Тульчинського фахового коледжу культури відбулось обласне методичне об’єднання завідувачів відділеннями закладів фахової передвищої освіти Вінницької області.
Голова методичного об’єднання Тетяна ФЕДЧИШИНА виступила з вітальним словом та окреслила основні організаційні моменти роботи.
Директор Тульчинського фахового коледжу культури Леонід ТРАЧУК привітав присутніх та побажав конструктивної роботи.
У рамках ОМО відбувся методичний семінар: методичний простір «Реалізація ідей педагогіки партнерства у закладах фахової передвищої освіти в умовах інноваційних трансформацій сучасної освіти».
Завідувач денним відділенням ТФКК Галина ПОГРЕБНЯК розповіла про заклад фахової передвищої освіти як провайдера інноваційних ідей педагогіки партнерства.
Практичний психолог ТФКК Оксана ПЕРЕСУНЬКО та керівник академгрупи Наталія ШЛЯХТУН поділилися досвідом співпраці практичного психолога та керівника академічної групи фахового коледжу, як реалізації ідей педагогіки партнерства, а також презентували психолого-педагогічний проєкт «Назустріч собі».
Світлана ПЕРЕСУНЬКО, викладач ТФКК, розповіла про інноваційні форми організації дистанційного навчання.
Презентувала мовне ревю «Спілкуймося рідною» та ознайомила присутніх з організацією практичної підготовки здобувачів освіти фахового коледжу у відповідності до інноваційних трансформацій сучасної освіти Марія ГЛАДКА, викладач ТФКК.
Про створення безпечного та інклюзивного освітнього середовища, особливості інклюзивного навчання в коледжі розповіла Марина СОРОЧАН, соціальний педагог КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж».
Завідувач відділенням обліку та харчової продукції Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу ВНАУ Людмила ЧОРНЕНЬКА ознайомила з організацією практичної підготовки студентів у відповідності до вимог сучасного виробництва.
Креативними методами самопідтримки та пошуку ресурсу для учасників освітнього процесу у коледжі поділилась Наталя ЩЕГОЦЬКА, завідувач комп’ютерним відділенням Вінницького технічного фахового коледжу.
У ході засідання учасники мали змогу обмінятися думками з вирішення проблемних питань.