структура

статут

скринька довіри

контакти

Обласне методичне об’єднання викладачів та керівників фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти Вінницької області

01 листопада 2022 року на базі Тульчинського фахового коледжу культури відбулось обласне методичне об’єднання викладачів та керівників фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти Вінницької області.
Голова методичного об’єднання Віктор МАРТИНЮК виступив з вітальним словом та окреслив основні організаційні моменти роботи.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Тульчинського фахового коледжу культури Світлана ОМЕЛЬЧЕНКО привітала присутніх та побажала конструктивної роботи.
У рамках ОМО відбувся методичний семінар-практикум на тему «Формування мотивації до фізкультурно-оздоровчих занять у студентів закладів фахової вищої та передвищої освіти» за такою програмою:
*Організація спортивної роботи Тульчинського фахового коледжу культури – Тарас ШЛЯХТУН, викладач фізичного виховання Тульчинського фахового коледжу культури.
*Методика організації та проведення віртуального квесту «Формування мотивації до фізкультурно-оздоровчих занять у студентів закладів фахової вищої та передвищої освіти» – Оксана ПЕРЕСУНЬКО, практичний психолог, викладач психології та педагогіки Тульчинського фахового коледжу культури.
*Віртуальний квест як інноваційна форма роботи з формування мотивації до фізкультурно-оздоровчих занять у студентів – Тарас ШЛЯХТУН, викладач фізичного виховання Тульчинського фахового коледжу культури.
*Фізична культура і спорт – Павло КАЗЮРА, викладач фізичного виховання Вінницького фахового коледжу мистецтв ім. М.Д. Леонтовича.
*Особливості формування мотивації до занять фізичною культурою і спортом у підлітковому віці – Андрій ЦАРИК, викладач фізичного виховання КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж».
*Презентація спортивно-виховного патріотичного заходу, громадянської дії «Шлях до столиці» – Віктор МАРТИНЮК, викладач фізичного виховання КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж».
*Використання сучасних комп’ютерних технологій на заняттях фізичного виховання під час дистанційного навчання – вивчення педагогічного досвіду викладача фізичного виховання вищої категорії, старшого викладача, керівника фізичного виховання ВСП Вінницький фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну КНУБА Ігоря ЛЯХОВСЬКОГО.
У ході засідання учасники мали змогу обмінятися думками з вирішення проблемних питань.