структура

статут

написати

контакти

Наша земля дає нам силу

Вінницький обласний художній музей презентував персональну виставку живопису заслуженого художника України, члена Вінницької обласної організації Національної спілки художників України Григорія Івановича Зорика, викладача спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво, реставрація» Тульчинського фахового коледжу культури «Наша земля дає нам силу» з нагоди 65-річчя митця.
На відкриття завітала начальник Управління культури та креативних індустрій Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної військової адміністрації Ольга Дернова та Голова Вінницької обласної організації профспілки працівників культури, заступник голови федерації профспілок Вінницької області, депутат Вінницької обласної Ради Тетяна Побережна.
Делегація від Тульчинського фахового коледжу культури радо вітали свого колегу та дякували за результативну творчу і педагогічну працю. 2023 рік для нашого шанованого колеги є ювілейним. Григорій Іванович цьогоріч також відзначає 15-річчя своєї праці і на освітянській ниві у коледжі культури. Викладач є улюбленцем студентської і творчої молоді, користується заслуженою повагою у колективі.
У рамках довготривалого культурно-мистецького проєкту «Art PALACE», організаторами якого виступили Вінницька обласна державна адміністрація, Управління культури та креативних індустрій Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної військової адміністрації Ольга Дернова, Вінницький обласний художній музей та Тульчинський фаховий коледж культури, експонуються виставки картин Григорія Зорика «Потоцькі у Тульчині», що стали туристичною принадою, візитівкою міста Тульчина та окрасою Палацу Потоцьких.
Творча діяльність Григорія Зорика – невтомний пошук глибоких ідей, натхненних красою рідного краю. І в цьому сила робіт автора, які утверджують красу, незнищенність і стійкість нашого народу у боротьбі з загарбниками за незалежність і європейський вибір. У складний для нашої країни час митець допомагає нашим захисникам: надає кошти, експонує виставки художніх робіт у військовому госпіталі міста Вінниці.
Бажаємо, шановний колего і ювіляре, творчого натхнення, можливостей втілення намірів і цікавих новаторських ідей. Бажаємо і надалі черпати натхнення від прекрасних українських пейзажів. Зичимо в кожному куточку нашої країни знаходити все нові джерела енергії, захоплення і гармонії!