структура

статут

скринька довіри

контакти

Заключний показ вистави «Крок до Перемоги»

15 червня 2023 року в Центрі культури і дозвілля міста Тульчина відбувся показ вистави «Крок до Перемоги». Це була п’ятнадцята, заключна вистава гастрольного туру у громадах Вінниччини, яку побачили понад 5000 глядачів. За підтримки народної депутатки України Лариси Білозір студентський колектив «Маленький театр» (керівник Любов ПРИЛИПКО) мав можливість показати виставу в інших громадах Вінницької області, а також став учасником Всеукраїнського театрального фестивалю «День театру 2023» у місті Києві, де здобув другу премію в номінації «Студентський театр».
Вистава «Крок до Перемоги» – дипломна робота студентки IV режисерського курсу Тульчинського фахового коледжу культури Ольги ВЕРЕТКОВСЬКОЇ. Про підготовку вистави, гастрольний тур студенти ІІІ кіно курсу підготували залікову роботу (викладач Мирослав ПОРАДА).
Це не просто вистава, це – частинка життя кожного українця, починаючи з 24 лютого 2022 року, відображена народним студентським колективом «Маленький театр» за мотивами книги Наталії ПОГРЕБНЯК «Ми Ті». Головним лейтмотивом постановки звучить тема мужності і звитяги захисників України, гордості за український народ, водночас біль і горе, яке ми переживаємо, страшні потрясіння, які закарбувалися у нашій пам’яті під час жахливої війни.
Щира вдячність талановитим студентам, які пропустили роботу через свої серця. Ми всі так прагнемо зробити отой останній крок… крок до НАШОЇ ПЕРЕМОГИ!