структура

статут

написати

контакти

АРТМІСТОК 2023

У п’ятницю, 26 травня, на базі Тульчинського фахового коледжу відбувся підсумковий етап обласного конкурсу творчих дітей та молоді «АРТмісток 2023» (живопис, графіка, декоративні техніки). Тема конкурсу «Спадок подільських гончарів».
Журі розглянуло більше 80-ти заявок із 20-ти закладів освіти та культури Вінниччини та визначило переможців у 6-ти номінаціях. Гран-прі виборола вихованка художнього відділу Тульчинської дитячої музичної школи Марія РЕДЬКА.
З’їхалося на урочистості більше сотні дітей та їх керівників. У трьох залах палацу Потоцьких гості могли переглянути тематичні виставки авторської кераміки викладачів та студентів циклової комісії декоративно-прикладного мистецтва, а також пізнавальну презентацію гончарних осередків Вінниччини (голова ц/к Роман ГРИМАЛЮК). Кожен конкурсант взяв участь у 18-ти майстер-класах з гончарства, ліплення, розпису кераміки, де юні митці зробили більше двох сотень керамічних виробів, які в подальшому будуть випалені і передані волонтерам для аукціонів на підтримку ЗСУ.
За круглим столом керівники обмінялися досвідом з експертним журі та набули практичних навичок роботи з глиною від майстрів-викладачів коледжу.
Учасники були нагороджені іменними подяками, сувенірами та цінними подарунками, виготовленими викладачами та студентами циклової комісії декоративно-прикладного мистецтва.
Нових ідей, цікавих рішень, творчого натхнення та відкриття нових юних талантів Вінниччини!