Щиро вітаємо нашого колегу – Зорика Григорія Івановича – із черговим визнанням творчих здобутків

27 лютого відбулась обласна культурно-мистецька акція «Людина року – 2019». За найвагоміші здобутки та професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності, а також визначні особисті заслуги нагороджено переможців у тридцяти чотирьох номінаціях – це громадські діячі, держслужбовці, митці, освітяни та науковці, журналісти, медики, аграрії, працівники промислової, соціальної, комунальної, туристичної та торгівельної сфери, ресторатори, фінансисти, правовики, меценати і благодійники, захисники України і волонтери, спортсмени, дизайнери.

Переможцем конкурсу у номінації «Митець року» став ЗОРИК Григорій Іванович, заслужений художник України, викладач циклової комісії декоративно-прикладного мистецтва Тульчинського коледжу культури.

Бажаємо подальших звершень!

Останні новини

Вітаємо з перемогами!

Студенти Тульчинського фахового коледжу культури взяли участь та стали переможцями: *Фестиваль екранних мистецтв «Пілігрим» (м. Житомир). Перемогу у фотоконкурсі у номінації «Студенти» отримали: Нікіта Дроздовський (1-ше...