структура

статут

написати

контакти

Чоловічий вокальний ансамбль «Нестор»

Керівник – Кузнецова Леся Вікторівна

У 1974 році був створений чоловічий вокальний ансамбль «Юність». Керівником колективу до червня 2015 року був викладач закладу, Заслужений працівник культури України Анатолій Васильович Цимбалюк, концертмейстером – Цимбалюк Діана Вікторівна – лауреат міжнародного конкурсу «Фортепіанна музика ХХІ століття» (м. Київ).

З вересня 2015 року ансамбль очолив молодий викладач Захарчук Володимир Іванович, концертмейстер – Трач Валентина Вікторівна.

З 2016 року колектив змінив назву на чоловічий вокальний ансамбль української народної пісні «Подільські козаки». Його знову очолив Цимбалюк Анатолій Васильович, концертмейстер – Пасічник Оксана Валентинівна.

З вересня 2017 року колектив очолила Кузнецова Леся Вікторівна. Він змінив назву на чоловічий вокальний ансамбль «Нестер».

Колектив бере активну участь у концертній діяльності міста, району, області.

Репертуар колективу багатий та різнобарвний, він містить у собі велику палітру українських народних пісень та обробок пісень М. Леонтовича, загальновідомих місцевих авторів. Це пісні композиторів О. Злотника, О. Білаша, О. Чухрая, П. Майбороди, М. Николо, А. Матвійчука на слова В. Крищенка, М. Луківа, А. Малишка, Ю. Рибчинського, С. Сауляка та ін.

Освітні професійні програми

Народне інструментальне мистецтво

(духові та естрадні інструменти)

Народне інструментальне мистецтво

(народні інструменти)

Декоративно-прикладне мистецтво

Видовищно-театралізовані заходи

Туристичне обслуговування

Народне пісенне мистецтво

Народна Хореографія

Кінофотовідеосправа

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Приймальна комісія

Адреса

Вул. Незалежності, 10, м. Тульчин Вінницької області, 23600

Телефон

(04335) 2-36-05

Email

tulchin_kulture@ukr.net